Antik Salter's öntöttvas mérleg, minimális rozsdanyomokkal, kopásokkal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Antik-Salters-ontottvas-merleg-minimalis-rozsdanyomokkal-kopasokkal-jelzett-m-31-cm~II2769238
2769238
12133
435
32000
Antique
Beschreibung: Antik Salter's öntöttvas mérleg, minimális rozsdanyomokkal, kopásokkal, jelzett, m: 31 cm
: nagy_andras