800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
1897 Pécel, anyakönyvi kivonat, 50 krajcár és 30 fillér okmánybélyeggel, György László ref. lelkész aláírásával, vászonra kasírozva, kissé sérült. 26x42 cm