Flohmarkt Zahl der Lose: 678
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824496
12649
435
Flea Market
Smart Power Bank, 2xUSB, fast charge, fekete, nincs kipróbálva, 1 db USB kábellel, dobozában. 2575706
12650
435
Flea Market
2 db keleti faragott fali kép, sérült, 27x21cm
2539237
12651
435
Flea Market
Berndorf gyufatartó, ezüstözött alpakka, kopott, jelzett, m:11cm 2516267
12652
435
Flea Market
Távol-keleti díszítésű modern legyező, fa, papír, kihajtva: 57 cm, h: 33 cm.
2719727
12653
435
Flea Market
Ónix öngyújtó, fém szerelékekkel, m: 11 cm 2719769
12654
435
3200
Flea Market
Kalocsai terítőszett, 130x130, 80x33, 44x44, 55x12 cm 2731207
12655
435
9500
Flea Market
Vegyes porcelán patika tégelyek 7db (Arad, Budapest, Bécs, Nivea stb.) Sérülésekkel, m: 5,5 cm
2731324
12656
435
4800
Flea Market
Régi réz ágymelegítő, 28x21cm 2731362
12657
435
3800
Flea Market
Régi gobelines függöny bordúr, réz veretekkel, h: 123cm 2731371
12658
435
Flea Market
Szovjet intarziás tálca, kopásnyomokkal, 22,5x32 cm 2754868
12659
435
6500
Flea Market
Amlicare Santini: Kínai figurális lámpa, porított márvány, jelzett, szerelék cserére szorul, nem működik, kopott, h: 37,5 cm 2719776
12660
435
3200
Flea Market
Fém szák, haltartó, kopott, 40x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF