12707. 435. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 600 HUF
0 HUF
Távol-keleti falikép, mongol nő ünnepi viseletben. Lakkozott, festett falemez, fa keretben, kissé sérült, d: 22 cm, külső: 32x28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert