13149. 435. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
6 000 HUF
0 HUF
Válik vadász zsebkés, bicska, agancs és réz nyéllel, jelzett a pengén, kopott, h: 21 cm. Bőr tokban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert