1884 Fehértemplom vidéke / Umbegungen von Weisskirchen (Bela Crkva) und Kubin. Színezett, rézmetszetű térkép, 1 : 144.000, K. k. militär. geographisches Institut, vászonra kasírozva, jó állapotban, 47,5x37 cm
1913 Atlasz a világtörténelem tanításához. II. köt. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 58 p. Kissé sérült egészvászon-kötésben, kissé foltos és firkált borítón korabeli átbélyegzett árral, előzéklapon ceruzás tulajdonosi bejegyzéssel, két lap tetején térképeket nem érintő tintás folttal.
cca 1920-1940 Baranya, Somogy Tolna vármegyék térképe, rajta a Balaton részletével, tervezte: Dr. Kéz Andor, 1:800.000, Bp., Révai-ny., a hátoldalon javítással, a lapszélén kis szakadással, 22x27 cm