6 000 HUF
1977-78-as idényben bronzérmet szerzett MTK labdarúgó csapat autográf aláírásai a csapatot megörökítő fotó hátoldalán: Egervári Sándor, Borsó János, Brünyi Béla, Varga István, Takács László, Palicskó Tibor, Kovács Béla stb., össz. 10 db aláírás. Fotó alja kissé sérült. 13x18 cm