Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 460
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2813418
31081
435
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1982. "Nagy László 1857-1931 / A kiváló gyermek pedagógus és pszichológus születése 125. évfordulójára 1982" kétoldalas bronz emlékérem (110mm) T:1- 2812907
31082
435
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1990. "Megszületett / 1990" kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T:1- 2789349
31083
435
22000
Numismatik
Bánszky Sándor (1888-1918) DN "Ecce homo" egyoldalas bronzírozott fém plakett (212x135mm) korabeli fakeretben (390x312mm) T:1-
2672324
31084
435
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:2- kopott ezüstözés, több peremhiba TP 232.
2822542
31085
435
Numismatik
Berhidi Mária (1953-) 1975. "Michelangelo 1475-1975" egyoldalas bronz emlékérem (130mm) T:1-
2812481
31086
435
Numismatik
Bogár Lívia (1957-) 1986. "1966-1986 20 éve város Tapolca / Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:2
2811818
31087
435
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte / Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2823507
31088
435
Numismatik
Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE - A falak ereje nem a kőben vagyon, hanem a védők lelkében" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo EG5 2798169
31089
435
32000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "Magyarország - Állami Pénzverő - 5 uncia 1986" egyoldalas, öntött bronz nagyminta (140mm) T:1-
2823491
31090
435
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina
2675151
31091
435
Numismatik
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Adamo BP28
2811711
31092
435
Numismatik
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piedfort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF