Werbungen Zahl der Lose: 222
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2818755
14616
435
Advertisement
cca. 1940 Káliumpermanganást / Hipermangános, karton gyógyszeres dobozka, Szüsz István gyógyszertára, kis kopással, 5 cm 2814347
14617
435
Advertisement
2 db "1848-1948 centenárium" feliratú fém szivaros doboz, kopott, kissé horpadt, 11×7×1,5 cm 2822074
14618
435
Advertisement
11 db vegyes magyar bőröndcímke 2822078
14619
435
Advertisement
17 db vegyes külföldi bőröndcímke
2817048
14620
435
Advertisement
2818745
14621
435
Advertisement
cca. 1940 Dr. Kasztriner Péter Budapest Hungária Gyógyszertára, karton gyógyszeres dobozka, kis kopással, 5x8 cm 2812165
14622
435
Advertisement
Szent István gyógyszertár receptboríték 5 db klf recepttel
2781514
14623
435
Advertisement
Simon Arzt Egyptian Cigarette Manufactory fém doboz, kopásnyomokkal, 8,5×10,5×1,5 cm
2818736
14624
435
Advertisement
Chinin. Bisulfuric, Conrad Zimmer, Frankfurt régi pléh gyógyszeres doboz, kopásokkal, 8x12 cm
2731263
14625
435
4800
Advertisement
6 db klf Törley pezsgő számolócédula 2821773
14626
435
Advertisement
A VAZ 2101-es autócsalád (Lada, Zsiguli) üzemeltetési utasítása, sok képpel és ábrával, 119p 2820333
14627
435
Advertisement
Stieber-féle építési és ipari rt. Bp. sajtolt acélajtótokok árjegyzék, hajtott Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF