Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
31546.
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1934. "Dr. Tóth István" Br emlékérem. "TÓTH ISTVÁN DR. EGYET. TANÁRNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI. / NEHÉZ HIVATÁSA KÖZBEN A MŰVÉSZETEK ÁRNYÉKÁBAN ÜDÍTÉ LELKÉT." (153,14g/65mm) T:1- HV 736.
Numismatik
31549.
Bognár Lívia (1957-) 1984. "Dr. Magyary Gerő - Az orvosi hivatás áldozata 1898-1954 / Keszthely Városi Tanács Kórház-Rendelőintézet 1759-1984 - Keszthelyi Éremgyűjtők" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:1- kis ph, patina
Numismatik
31550.
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 (XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest)" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis ph.
Numismatik
31555.
Edvi Illés György (1911-?) 1939. "PROF. VEREBÉLY TIBOR 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:1- patina, kis ph / Hungary 1939. "PROF. TIBOR VEREBÉLY 1914-1939 MEDICINA ARS DIVINA, MEDICUS HOMO CADUCUS" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (68mm) C:AU patina, small edge error HPII 714.