31392.
435. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
~1980. "Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (70mm) T:2 patina, ph, kopott aranyozás