11019. 435. Gelaufene Fernauktion Keramiken
11 000 HUF
0 HUF
Bod Éva (1924-2004): Kislány, mázas kerámia figura, jelzett, kis kopásnyomokkal, nyaklánca sérült m: 25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert