11018. 435. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 400 HUF 3,71 EUR, 4,00 USD
0 HUF
Jakab László: Budapest, Vár, címer. Kerámia fali dísz. Jelzett, minimális lepattanásokkal. 28x17 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert