11161. 435. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Tófej retro váza. mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal és kopásnyomokkal. m: 18 cm, d: 12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras