Porzellan Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2817813
11512
435
Alföldi porcelán cseresznyemintás kávés készlet, 6 személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. 2814233
11513
435
Haas & Czjzek Schlaggenwald fehér mázas porcelán teáskanna, szűrővel, üveg fedővel. Jelzett, a fedőn csorbával, m: 26 cm
2823816
11514
435
Bavaria teáskészlet, kopott, jelzett. 2823620
11515
435
4800
2db Antik porcelán figura, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 11-12 cm 2823609
11516
435
4800
5 db süteményes tányér, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 19,5 cm
2812115
11517
435
Szovjetunió 1980. ZIK Konakovo retró Misa maci, olimpiai kabala mackós fali fajansz dísz, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
2761321
11518
435
Apulum román retró porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
2819060
11519
435
2730354
11520
435
KPM Berlin dísztányér, kopásokkal, jelzett, d: 19,5 cm 2793848
11521
435
4800
2 db Royal koppenhágai dísz tányér, 1968, 1969, jelzett, kopott, d: cca. 18 cm
2793846
11522
435
4800
2774274
11523
435
Antik tejkiöntő, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF