Porzellan Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816642
11368
435
11000
2 db Herendi Eton mintás mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, kopással, az egyik alján hajszálrepedéssel. 2668663
11369
435
Herendi nagyméretű tortatál. Fehér mázas, alján a jelzés részben lereszelve, felül néhány karcolással, d: 37 cm 2824290
11370
435
Herendi Rothschild porcelán tálka kézzel festett jelzett apró kopásnyomokkal, 9x12x2 cm 2824081
11371
435
Herendi cca. 1950 mini harkály / fakopáncs. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 4,5x6 cm 2824098
11372
435
Herendi Tertia lámpatest, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 24 cm 2655132
11373
435
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm
2747410
11374
435
Herendi litofán tányér, csikós a gémeskútnál, puli kutyájával, kopásokkal, minimális hajszálrepedéssel, jelzés nélkül. D: 15,5 cm
2764753
11375
435
Herendi rózsa, kézzel festett porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, 9x7,5cm
2820774
11376
435
2 db Herendi Viktória mintás tálka, erősen kopott, jelzett, h: 14-15 cm 2820759
11377
435
Herendi Apponyi mintás fonott tálka, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 2812372
11378
435
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, ragasztott m: 9 cm
2819977
11379
435
Herendi Viktória mintás bonbonier, rózsás fedéllel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF