11487. 435. Gelaufene Fernauktion Porzellan
24 000 HUF 64,86 EUR, 70,59 USD
0 HUF
Antik cseh porcelán díszváza, XIX. sz., kézzel festett, jelzés nélküli, kopásnyomokkal, m: 37 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras