11361. 435. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF 24,32 EUR, 26,47 USD
0 HUF
Herendi virág mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kopással. 1939-es jelzéssel. 23x20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert