17707.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Bánfi János: Tündérkert. Bp., [1928], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 119+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, sérült, kopott, kissé foltos állapotban.