17744.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Benedek Elek: Magyar leány verses könyve. Serdülő leányok számára. Összeváll.: - -. Bp., én., Lampel R: (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, régi intézményi bélyegzőkkel.