17739.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Deák Ferenc: Adomák. Pest, 1871, Rosenberg Testvérek,(Deutsch L.-ny.), 2+157 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, régi bélyegzésekkel, a gerincen címkével.