17743.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Ferenczi Zoltán: Egy elfeledett regényről. Petrichevich Horváth Lázárnak ,,Az elbujdosott" c. regénye. (Székfoglaló). Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből XXIII. köt. 9. sz. Bp., 1918, MTA, (3) + 550-600 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, felvágatlan lapokkal.