17852.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Knittel, John: Via Mala. Ford.: Andai Ernő. Bp., [1944], Bárd Ferenc és Fia, 648 p. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban.