17645.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Lion Feuchtwanger: Goya. Bp., 1956. Új Magyar. Kiadói vászonkötésben, sérült papír védőborítóval. Vas István fordító áltat DEDIKÁLT!