17642.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Péterfy Jenő összegyűjtött munkái. I-III. Bp., 1901., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sérülésekkel, szakadásokkal