17741.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., 1921. , Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott laza egészvászon kötésben. Csak első kötet.