17623.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Télfy Iván: Athén harmincz zsarnoka. Regény. Jegyzetek a mai Athénről. Források a regényhez. Pest, 1871., Lauffer Vilmos, 6+257+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.