16949.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1978, Képzőművészeti/Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.