[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 590 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel kijáró lapokkal, az utolsó lap hiányzik (591/592.), megviselt állapotban.
1905-1929 Vegyes méhészeti folyóirat tétel: 1905-1915 Méhészeti Lapok. Szerk.: Binder Iván, 4 száma. Változó állapotban. Közte foltos, kis szakadásokkal.; 1913-1927 MÉH. A Magyar Méhészek Lapja 4 száma. Szerk.: Zseltvay Elemér. Változó állapotban. Kissé foltos lapokkal. 1928-1929 Méhészet. Az Alföldi-, Alcsút és Vidéke-, Győr és Győrvidéki-, Mosonmegyei Méhészegyesületek Mezőtúr és Vidéke Méhész...