17264.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
Schandl József: A szarvasmarha tenyésztése. Gazdasági Tanácsadó 6. sz. Bp., én., Athenaeum. Második kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötés, a kihajtható tábla szakadt, foltos.