László Gyula: A honfoglaló magyarok. Bp., 1996., Corvina. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000009/Laszlo-Gyula-A-honfoglalo-magyarok-Bp-1996-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi-~II2826455
2826455
16530
436
Books: History
Beschreibung: László Gyula: A honfoglaló magyarok. Bp., 1996., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
: tg