Bedő Albert: A magyar állam erdőségeinek gazdasági és kereskedelmi leírása I. köt. és II. köt. II. rész. I. köt.: Általános erdészeti viszonyok. II. köt.: Az erdők törzskönyve. 2. rész: Az állam összes erdőségeinek átnézet térképével. Kiadja Darányi Ignácz földmivelődésügyi magy. kir. miniszter. Bp., 1896., XCIX + 591 p., 2+ 438- 908 p. Második kiadás. Nem teljes, IV+1 térkép kötetben teljes. Kora...
id. Zimmer Ferenc: A "fogas." Bp., 1940., Szerzői,(M.T.I.-ny.), 35+1 p.+2 t. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzésekkel, a borító és a kihajtható tábla szakadt. Ritka!
Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1940, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+223+2 p.+39 t.(Fekete-fehér fotók.) Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Térkép-melléklettel. Kiadói kopott egészvászon-kötés, egy tábla hiányzik, kijáró lapokkal és táblákkal, egy lap lyukas, egy lap sérült, kissé foltos lapokkal, a térkép kissé szakadt, megviselt állapotban.
Széchenyi Zsigmond 3 műve: Ahogy elkezdődött... Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Schell József illusztrációival és a szerző fényképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.; Csui! ... Afrikai vadásznapló. (1928. okt.-1929 ápr.) Bp., 1973, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészv...
Vadászat Magyarországon. Szerk.: Lakatos Ernő. Bp., 1980, IPV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóval.
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó, 193 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 3300 példányban.