Juraszek János, Schlamadinger Jenő (szerk.): Büntető jog és eljárás a kir. járásbíróságok előtt. Gyakorlati kézikönyv ügyészségi megbízottak, büntető járásbírák, jegyzők és ügyvédek részére. Székesfehérvár, 1900, Klökner Péter (Klökner József). VI+454+XI p. Könyvkötői (Molnár Mihály, Nagybánya) aranyozott gerincű egészvászon kötés, festett lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, címla...
Babarczi Schwartzer Ottó: Az Elmebetegek jogvédelme. A magyar törvények, miniszteri rendeletek és a joggyakorlat alapján (Büntetőjogi rész.) (Igazságügyi orvosi közigazgatás). Bp., 1895, Hornyánszky Viktor. 1044 p. Dr. Bary József (1858-1915) m. kir. törvényszéki elnök, a tiszaeszlári vérvádper vizsgálóbírója hagyatékából. Előzéklapon fia, Bary Zoltán (1892-1986) korábbi kir. főügyész helyettes au...
Országgyűlési törvénycikkek: 1723-1765 országgyűlések törvényei, plusz a kunokra, jászokra vonatkozó törvények gyűjteménye. Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XXIII. Posonii, é. n. Landerer. 6 sztl. lev. 138 l. 13 sztl. lev. Hozzákötve: Articuli diaetales Posonienses anni M.DCC.XXIX. Posonii, é. n. Landerer. 4 sztl. lev. 75 l. 3 sztl. lev. Hozzákötve: Articuli diaetales Posonienses anni M.D...
Dr. Csulak Elemér: Az állami egyenesadók jogszabálygyűjteménye. A. M. Kir. Pénzügyminisztérium Kiadványa 2. sz. Bp., 1941, M. Kir. Állami Nyomda, 1069 p. Átkötött egészvászon-kötésben.
Az 1865/7-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872., Ráth Mór, 537+5 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán aranyozott, koronás nemzeti kiscímerrel, márványozott lapélekkel, Mehner V.-kötés, a borítón kopásnyomokkal, régi vármegyei bélyegzéssel.
Az 1872-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872., Ráth Mór, 4+286+3 p. Első kiadás. Benne katonai, vadászati és más törvényekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán aranyozott, koronás nemzeti kiscímerrel, Reichenstein V.-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis címkenyomokkal, néhány foltos lappal, régi vármegyei bélyegzéssel.
Tusnádi Élthes Gyula: A rendőri és a jövedéki büntetőjog. Az ezeréves magyar kihágási jog története és mai állapota. Bp., 1935, Fővárosi Nyomda Rt., 592 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, a címlapon leragasztott tulajdonosi bélyegzéssel (?).