Hohenauer Ignác: A keresztes vitézek. Történeti beszély. Az ifjuság számára írta: - -. A Magyar Ifjuság Könyvtára III. kötet. Történeti beszélyek. I. rész. Pest, 1861., Lauffer és Stolp, 69 p.+2 (színezett litográfia) t. Hozzákötve: Hohenauer Ignác: Ötödik László. Történeti beszély. Az ifjuság számára írta: - -. A Magyar Ifjuság Könyvtára III. kötet. Történeti beszélyek II. rész. Pest, 1861., Lauf...
3 db Tündérvásár könyv - Zsoldos László: A bűvös labda; Hogyan született meg a tündérvásár; Mexikói ikrek. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani újabb kalandjai. Elmeséli - -. D. Rónay Emy képeivel. Bp.,(1930.),Dante, 78+2 p.+ 1 (színes képtábla) t.+81+1 p. + 1 (színes képtábla) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, egy lapot kiszíneztek és ki is jár.
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani és pajtásai. Elmeséli - -. D. Rónay Emy képeivel. Bp.,én.,Dante, 88 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy lap javított.
Effel, Jean: A kis angyal. Ford. és szerk.: Bíró Lívia. Bp., 1957, Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat (Kossuth-ny.). Jean Effel (1908-1982) francia grafikus rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval. Volt könyvtári példány
Michaelis, Karin: A nagy vendégség. Ford.: Gárdos Mária. Marie Hjuler rajzaival. Bp., [1937], Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.