https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 40
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2809753
17541
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Rendületlenül. Visszapillantás négy évtized küzdelmeire. A Dunántúli Napló Zsebkönyvtára 5. Pécs, 1984, Szikra-ny. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2809732
17542
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Bartók Béla. 1881-1945. Vál.: Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 4500 példányban (számozatlan példány).
Das Lot is nicht erreichbar
2810367
17543
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Győzelem 1945. Vál. és szerk.: Szily Ernő. Kass János illusztrációival. Bp., 1975., Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (408./1500) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2809686
17544
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Miskolci érmék. Szerk.: Koncsol Judit. Bp., 1984, Magyar Televízió sajtó- és Propaganda osztálya. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban (számozatlan példány).
Das Lot is nicht erreichbar
2809759
17545
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Híven az eskühöz. Képek a huszonöt éves Munkásőrség életéből. Bp., 1981, Kossuth. Képekkel gazdagon illusztrált, többnyelvű kiadvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón fém jelvénnyel. 2810316
17546
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Bolgár Iván - Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (140./1000) példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2777109
17547
436
0
1200
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Megye a Duna-Tisza közén. Szerk.: Ablaka István, Sztrapák Ferenc. Kecskemét, 1984, Petőfi-ny. Minikönyv. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2807458
17548
436
0
4000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1985, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 200 példányban! Minikönyv 2810275
17549
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Hetvenöt éves a Tipográfia Testedző Egyesület. Bp., 1978, Tipográfia TE. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2809347
17550
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Minikönyv. Bp.,1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2810265
17551
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Az Ifjúsági Lapkiadó Vállalat három évtizede (1951-1981). Összeáll. és szerk.: Horváth Tibor. Bp., 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2810327
17552
436
0
1000
Books: Minibooks
Andere Sammelgebiete
Vágó Ernő: 50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse