17337.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Bölsche: A természet titkaiból. Tanulmányok és megfigyelések. Ford.: Mikes Lajos. Bp., ,Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.