17334.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
Növényhatározó. Szerk.: Dr. Hortobágyi Tibor. Szocialista Nevelés Könyvtára 56. sz. Bp., 1952, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.