4 000 HUF
9
Ludw[ig] Franck: Handbuch der Anatomie der Hausthiere. II. Hälfte. Zweite Abtheilung. Mit besonderer Berücksichtigung des Pferdes. Stuttgart, 1871, Ebner&Seubert, XII+801-1067+1 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, a gerinc tetején kis hiánnyal, bekötött papírborítókkal.