Bücher: Technik

Zahl der Lose: 15

1928 A Magyar Mérnök- és Építész-egylet Közlönye. Szerk.: Feyér Gyula, Majorossy Gyula. LXIII. évf. 1-52. sz. Mellékletek: A Magyar Mérnök- és Építész-egylet havi füzetei V. évf. 1-12. sz.; Technika és Közgazdaság VI. évf. 1-19. sz. (Egybekötve). Bp., 1928, Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Számos fekete-fehér illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült fűzéssel.
17399.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960., Műszaki, 527 p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
17400.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
13
17401.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Ternai Zoltán: A motorkerékpár (Motorkerékpár vizsgaismeretek). Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. néhány firkával
17402.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,49
9,14
cca 1974-1983 Videoton Számítástechnikai Gyár 3 füzete: Videoton 1010 ESZ 1010 karbantartási kézikönyv., Pufferkártya a floppy diszk perifériához. Műszaki leírás., Előcsatoló a DP51-01 illesztő egységhez.; + Videoton VDT Tipusú alfanumerikus videoterminál család oktatási jegyzet.; Valamint M08X basic kézikönyv, Proper 8 c-nyel kézikönyv, Ipari Informatikai Központ 780-as sorozat VI. rész. Tervezési segédlet. Változó állapotban, kopott borítókkal.
17403.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
1967-1977 Sínek világa folyóirat 2 száma. Megjelent 1700 és 1750 példányban.
17404.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Javítási kézikönyv Wartburg 353 W típusú személygépkocsihoz. Eseinach,1979, VEB Automobilwerk. 2. kiadás. Kiadói nylon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és a borítón kis sérülésnyomokkal.
17405.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Patachich Iván: Filmhang, filmzene. Filmamatőrök Kiskönyvtára 6. Bp., 1973, Népművelési Propaganda Iroda, 52 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17406.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
17407.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Duró Tamás: Mit is kell(ene) tudni az autóvezetési vizsgán? DEDIKÁLT! hn., én., Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
17408.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
17409.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Mészáros Ferenc - Nádasi Antal: Biztonságosabban, takarékosabban, Skodával. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17410.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF