1928 A Magyar Mérnök- és Építész-egylet Közlönye. Szerk.: Feyér Gyula, Majorossy Gyula. LXIII. évf. 1-52. sz. Mellékletek: A Magyar Mérnök- és Építész-egylet havi füzetei V. évf. 1-12. sz.; Technika és Közgazdaság VI. évf. 1-19. sz. (Egybekötve). Bp., 1928, Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Számos fekete-fehér illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült bo...
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960., Műszaki, 527 p. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
cca 1974-1983 Videoton Számítástechnikai Gyár 3 füzete: Videoton 1010 ESZ 1010 karbantartási kézikönyv., Pufferkártya a floppy diszk perifériához. Műszaki leírás., Előcsatoló a DP51-01 illesztő egységhez.; + Videoton VDT Tipusú alfanumerikus videoterminál család oktatási jegyzet.; Valamint M08X basic kézikönyv, Proper 8 c-nyel kézikönyv, Ipari Informatikai Központ 780-as sorozat VI. rész. Tervezés...
Javítási kézikönyv Wartburg 353 W típusú személygépkocsihoz. Eseinach,1979, VEB Automobilwerk. 2. kiadás. Kiadói nylon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és a borítón kis sérülésnyomokkal.
Patachich Iván: Filmhang, filmzene. Filmamatőrök Kiskönyvtára 6. Bp., 1973, Népművelési Propaganda Iroda, 52 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1929 A Budapesti Mérnöki Kamara tagjainak 1929. évi október hóban lezárt szak-, név- és címjegyzéke. Bp., 1929., Budapesti Mérnöki Kamara, 126+1 p. Papírkötés, sérült, hiányos borítóval, az utolsó lap szakadt, sérült.
Petrik Ottó: Légpárnás jármű modellje. Bp., 1978, Zrínyi Katonai Kiadó, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, koszos borítóval. Megjelent 5000 példányban.