10013. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Alberth Ferenc (1883-1959): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és régi kiállítási raglappal, dekoratív fakeretben. 33×49,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk