10053. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Bárdos János ( - ): John Lennon. Kréta, papír, üvegezett, sérült, kopott keretben, jelzett. 40x30cm