10056. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
22 000 HUF
0 HUF
Benczúr Dolányi Ida (1876-1970): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, szecessziós stílusú, kissé sérült fakeretben, 39×30,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk