10099. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Csillag Józsefné Mágócsy Etus (1900 k-?): Alföldi táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva, Mágócsy Etus autográf ajándékozási soraival 1975-ből. 16,5x16 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza