Fahad Alyu: Bob Marley. Tus, papír. jelzett 30x40 cm Üvegezett keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fahad-Alyu-Bob-Marley-Tus-papir-jelzett-30x40-cm-Uvegezett-keretben-hatoldalt-tanusitvanny~II2772498
2772498
10122
436
3800
Beschreibung: Fahad Alyu: Bob Marley. Tus, papír. jelzett 30x40 cm Üvegezett keretben, hátoldalt tanusítvánnyal
: pk