Horváth G. Andor (1876-1966): Pásztor nyájával. Olaj, karton, jelezve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Horvath-G-Andor-1876-1966-Pasztor-nyajaval-Olaj-karton-jelezve-balra-lent-Dekorativ-fak~II2825513
2825513
10201
436
Beschreibung: Horváth G. Andor (1876-1966): Pásztor nyájával. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 44×34,5 cm
: pk