Imre Sándor (-): Körtánc. Rézkarc, papír, jelzett, sérült paszpartuban... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Imre-Sandor-Kortanc-Rezkarc-papir-jelzett-serult-paszpartuban-14x11cm~II2831870
2831870
10207
436
Beschreibung: Imre Sándor (-): Körtánc. Rézkarc, papír, jelzett, sérült paszpartuban, 14x11cm
: ekb