10237. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Kelemen Pál (1942-1999): Fantasztikus táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 16,5×28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk