10239. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Kelemen Pál (1942-1999): Mesebeli táj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 36×25 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf