Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Borszéktől. Lavírozott tus, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Borszektol-Lavirozott-tus-papir-jelzett-uvegezett-fake~II2656756
2656756
10246
436
Beschreibung: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Borszéktől. Lavírozott tus, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 20×13 cm
: pk