3 400 HUF
9,02 EUR, 9,71 USD
Kopándi István (1968-): Mail art, 1999. Egyedi technika (sokszorosított grafika), papír. Jelzett. Művészpédány ea 1/30 számozással. Üvegezett fakeretben. 11x15 cm